Szkoła Języków Obcych „Europa”

Szkoła Języków Obcych „Europa” powstała w 2005 roku. Jesteśmy małą firmą rodzinną . Staramy się, żeby każdy nasz klient był dla nas tym najważniejszym 🙂
Prowadzimy naukę języka niemieckiego, angielskiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego, hiszpańskiego oraz języka polskiego dla obcokrajowców.

Prowadzimy również inne szkolenia zawodowe, podwykonastwo projektów współfinansowanych z funduszy UE oraz egzaminy na crtyfikaty językowe.

Szkoła Języków Obcych „Europa” została wpisana przez Starostę Kołobrzeskiego do ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod pozycją 55/2007 , a także zarejestrowana w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Szczecinie jako instytucja mająca prawo szkolić osoby bezrobotne i pragnące doskonalić swoje kwalifikacje (nr ewidencyjny 2.32/00103/2006). Placówka współpracuje ze Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie lektorzy odbywają szkolenia , doskonalą swoje umiejętności i uzyskują licencje egzaminatorów.Dzięki temu osoby kończące kursy mają możliwość zdawania Certyfikatów Językowych TELC honorowanych i znanych w Unii Europejskiej na poziomach A1, A2 i B1 i B2, a od 2018 roku również certyfikaty językowe TGLS.

Od początku naszego istnienia jesteśmy związani z Kołobrzegiem, ale świadczymy nasze usługi również na terenie całej Polski

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.