Znak jakości TGLS

Prestiżowy znak jakości TGLS Quality Alliance

przyznawany jest szkołom językowym odznaczającym się najwyższą jakością szkoleń z zakresu nauczania języków obcych. Aby móc go uzyskać przeszliśmy szczegółowy zewnętrzny audyt oceniający jakość naszej szkoły w następujących obszarach:

Certyfikat przyznawany jest przez fundację The Global Language System i został nam przyznany do 18.02.2025 r.

Spełnienie standardów jakości TGLS QA jest równoznaczne z przestrzeganiem wytycznych Rady Europy w odniesieniu do kształcenia i oceny szkoleń językowych.

Będąc w wąskim gronie kilkudziesięciu szkół językowych w Polsce i jedyną w Kołobrzegu, których jakość nauczania została potwierdzona przez niezależną fundację otrzymaliśmy również dostęp do dedykowanych szkoleń metodycznych, warsztatów i opracowań dydaktycznych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!